Житомирська боксерка Анна Сезько стала срібною призеркою Чемпіонату Європи

23.11.2020

Житомирська боксерка Анна Сезько стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з боксу серед молоді-2020, який 22 листопада завершився у місті Будва, Чорногорія. У змаганняз взяли участь понад 175 спортсменів з 22 країн Старого світу.

наша боксерка змагалася у ваговій категорії 69 кг. У півфіналі вона розгромила литовку Манте Буткуте, двічі відправивши її у нокдауни. Але у фіналі поступилася росіянці Анастасії Холуєвій, пише Спортивний Житомир.

Загалом турнір став надзвичайно успішним для збірної України, яка завоювала у Будві 15 медалей різного ґатунку. Серед них – 3 золоті, 5 срібних і 7 бронзових медалей. Це другий показник серед усіх країн-учасниць цьогорічних змагань і один з найкращих результатів за усі роки участі нашої команди на Чемпіонатах Європи.