Житомирщина вийшла на 3 місце за кількістю хворих на коронавірус: 376 нових випадків

20.10.2020

Житомирська область на третьому місці за кількістю хворих – 376 випадків та три смерті. Загалом в Україні за минулу добу зареєстрували 5 469 випадків зараження, 113 людей померли. Найбільше хворих виявили у Києві – 462 та Харківській області – 446.

За минулу добу (19 жовтня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 376 жителів області. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 10 472 випадків інфікування COVID-19.

Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 5 607 осіб (96 осіб одужало за минулу добу).

За 19 жовтня нових випадків захворювання на коронавірус зареєстровано у:

м. Житомирі – 76;

Бердичівському – 62;

Коростенському – 41;

Овруцькому – 40;

Черняхівському – 36;

Новоград-Волинському – 24;

Олевському – 22;

Житомирському – 18;

Попільнянському -16;

Романівському – 16;

Пулинському – 6;

Брусилівському – 4;

Малинському – 4;

Баранівському – 3;

Лугинському – 3;

Ружинському – 2;

Любарському – 1;

Ємільчинському – 1;

Андрушівському – 1.

На Житомирщині вже зареєстровано 174 летальні випадки COVID-19 ( від ускладнень, викликаних коронавірусом, за минулу добу померли 3 особи: 71-річна жінка та 60-річний чоловік, жителі міста Бердичів; 68-річна жінка, жителька Любарського району).

Читайте також: На Житомирщині не вистачає лікарів-інфекціоністів

newday.org.ua