Житомирщина вийшла на 3 місце за кількістю хворих на коронавірус: 376 нових випадків
Житомирська область на третьому місці за кількістю хворих – 376 випадків та три смерті. Загалом в Україні за минулу добу зареєстрували 5 469 випадків зараження, 113 людей померли. Найбільше хворих виявили у Києві – 462 та Харківській області – 446.
За минулу добу (19 жовтня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 376 жителів області. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 10 472 випадків інфікування COVID-19.
Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 5 607 осіб (96 осіб одужало за минулу добу).
За 19 жовтня нових випадків захворювання на коронавірус зареєстровано у:
м. Житомирі – 76;
Бердичівському – 62;
Коростенському – 41;
Овруцькому – 40;
Черняхівському – 36;
Новоград-Волинському – 24;
Олевському – 22;
Житомирському – 18;
Попільнянському -16;
Романівському – 16;
Пулинському – 6;
Брусилівському – 4;
Малинському – 4;
Баранівському – 3;
Лугинському – 3;
Ружинському – 2;
Любарському – 1;
Ємільчинському – 1;
Андрушівському – 1.
На Житомирщині вже зареєстровано 174 летальні випадки COVID-19 ( від ускладнень, викликаних коронавірусом, за минулу добу померли 3 особи: 71-річна жінка та 60-річний чоловік, жителі міста Бердичів; 68-річна жінка, жителька Любарського району).
Читайте також: На Житомирщині не вистачає лікарів-інфекціоністів
