Жителі Житомирського, Коростенського, Звягельського районів повернулися додому з російського полону
З російського полону під час обміну 5 та 6 березня повернулися захисники з Житомирської області: жителі Житомирського, Коростенського, Звягельського районів.
Список захисників по громадах надало видання Житомир.info.
Малинська міська рада 6 березня повідомила про повернення з полону жителя Малина Віталія Хилі, який потрапив у неволю на початку січня 2024 року на Донеччині.


Баранівська міська рада 6 березня проінформувала про повернення з полону жителя селища Полянка Андрія Лукавського.
“Баранівська громада отримала надзвичайно радісну новину: під час останнього обміну військовополоненими додому повертається наш земляк — житель селища Полянка Лукавський Андрій Анатолійович, 1975 року народження. Захисник зник безвісти 10 жовтня 2023 року під час запеклих боїв у Красногорівці Покровського району Донецької області. Упродовж тривалого часу рідні, близькі та вся громада жили з надією та вірою, чекаючи звістки про його долю. Згодом, майже через рік після зникнення, Міжнародний Комітет Червоного Хреста повідомив, що Андрій перебуває у полоні”, — Баранівська міськрада.
Під час обміну, який відбувся 5 березня, вдалося повернути додому жителя села Карпівці Житомирського району Анатолія Чорноуса, який майже два роки пробув у полоні.
“Не втрачаючи надії та віри, після отримання сповіщення про безвісти зниклого брата, рідна сестра Тамара Анатоліївна Тарасюк, головний бухгалтер Чуднівської міської ради, почала його розшукувати в соцмережах, писала листи до Координаційного штабу, а також неодноразово виходила у Чуднові на мирні акції на підтримку військовополонених і зниклих безвісти, разом з іншими родинами нагадуючи, що за кожним ім’ям стоїть людська доля і родина, яка чекає“, — пише Чуднівська міська рада.



