Затриманого на хабарі декана житомирського університету посадили під домашній арешт

23.09.2022

Затриманого на хабарі декана факультету інженерії та енергетики Поліського національного університету відсторонили від роботи на два місяці та обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Відповідні ухвали Корольовського районного суду м.Житомира оприлюднені в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«Старший слідчий слідчого управління ГУНП в Житомирській області майор поліції Гриценко Дмитро Васильович, звернуся до суду з клопотанням про застосування до ОСОБА_1 заходу забезпечення кримінального провадження у вигляді відсторонення від посади декана факультету інженерії та енергетики Поліського національного університету, строком на два місяці. В обґрунтування клопотання слідчим зазначено, що в провадженні СУ ГУНП України в Житомирській області перебувають матеріали досудового розслідування внесені до ЄРДР №12022060000000412 від 03.09.2022 за ч. 3 ст. 368 КК України», – йдеться в ухвалі суду.

Це клопотання суд задовольнив і відсторонив Ярослава Яроша від посади декана факультету Інженерії та енергетики Поліського національного університету строком на 2 місяці – до 9 листопада 2022 року.

newday.org.ua