Закликав віддати окупантам території: у Житомирі затримали працівника колонії

25.07.2022

Один з працівників Житомирської виправної колонії розповсюджував наративи про те, що Україні слід здатися та віддати певні території окупанту.

Про це повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

Прокурорами Житомирської окружної прокуратури, на підставі зібраних слідством доказів, повідомлено про підозру службовій особі.

«Підозрюваний публічно заперечував здійснення збройної агресії росією проти України, підтримував встановлення та утвердження окупації частини території України та публічно закликав до підтримки рішень і дій держави-агресора, збройних формувань.», – розповідають в прокуратурі.

Слідство повідомляє, що інженер виправної колонії переконував своїх колег в необхідності України негайно скласти зброю та здатися рашистам. Також колаборант стверджував, що країні-агресорці слід поступитися всіма територіями, на які вона претендує.

«Прихильник орків намагався переконати колег, що російські війська не обстрілюють і не бомблять мирних жителів, а ведуть прицільний вогонь лише по військових об’єктах ЗСУ», – розповідають працівники колонії.

Та й на цьому чоловік не став зупинятися. Одного дня, наприкінці червня, йдучи додому з роботи, він зупинився в одному з дворів міста та став насаджувати громадянам проросійські ідеї. Він намагався схилити оточуючих до підтримки дій російської армії на території України та рашиського правління.

На даний момент вирішується питання звільнення підозрюваного з посади в державній установі.

newday.org.ua