За тиждень житомирські патрульні склали 490 адмінматеріалів та затримали 16 п’яних водіїв

09.02.2026

Житомирські патрульні за тиждень склали майже пів тисячі адмінстративних матеріалів, більшість з них на порушників правил дорожнього руху.

Про це повідомила Патрульна поліція області у telegram-каналі.

Загалом з 2 по 8 лютого патрульні опрацювали 467 викликів, склали 490 адміністративних матеріалів, з яких 451 за порушення ПДР, 11 осіб затримали, як підозрюваних у вчинення кримінальних правопорушень та  склали 16 адмінпротоколів за керування транспорними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

newday.org.ua