За тиждень рятувальники Житомирщини близько 90 разів виїжджали на надзвичайні події
Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Житомирщини здійснили 87 виїздів на ліквідацію різного роду надзвичайних подій.
Про це 22 вересня розповіли у пресслужбі ДСНС України в Житомирській області.
“Зокрема, 47 разів на пожежі, 17 – на проведення аварійно-рятувальних робіт та надання допомоги населенню, 3 виїзди на знешкодження вибухонебезпечних предметів, 2 – на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод та один раз рятувальники залучалися на пригоди на водоймах“, – йдеться у повідомленні.
Попри календарну осінь, погода ще спонукає людей відпочивати біля водойм. На жаль, у місті Баранівка в річці Случ втопилася людина.
Також підрозділи піротехнічних робіт продовжують очищати область від вибухонебезпечних предметів. Лише за кілька днів сапери знищили 11 боєприпасів, виявлених у Радомишльській та Коростенській громадах.
