За “розпил” коштів покарають депутата Житомирської міської ради

30.07.2024

СБУ викрила депутата Житомирської міської ради на організації розкрадання коштів громади, виділених на прибирання вулиць обласного центру.

Про це повідомляє пресслужба СБУ  у Житомирській області.

Дослівно: “Правоохоронці викрили незаконну схему привласнення грошей тергромади, виділених на прибирання вулиць обласного центру, яку провернув на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну директор комунального підприємства – депутат міськради, який обирався від забороненої ОПЗЖ“, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до оборудки також причетні головний інженер-за сумісництвом адвокат, логіст та кадровик цього ж КП, а також бізнесмен-співвласник стоматклініки, який погодився зареєструвати на себе ще одне “свіже” підприємство.

Встановлено, що упродовж березня-вересня 2022 року спільники розбагатіли на майже півтора мільйони гривень, які депутат, видаючи себе за підприємця, власноруч знімав готівкою та розподіляв між учасниками схеми“, — пишуть у СБУ.

Наразі слідчі СБУ в Житомирські області завершили досудове розслідування протиправної діяльності організованої групи, а обвинувальний акт скерували до суду. Фігурантам може загрожувати позбавлення волі на строк до 12 років.

newday.org.ua