За перевищення ваги вантажівки на Житомирщині порушники сплатять до держбюджету понад 34 тисячі гривень штрафів

01.09.2025

На Житомирщині підприємці сплатять до держбюджету понад 34 тисячі гривень штрафів за порушення правил вантажоперевезень.

Про це повідомляє пресслужба Укртраснбезпеки.

Дослівно: “Під час рейдової перевірки на автомобільній дорозі М-06 інспектори Відділу державного нагляду (контролю) у Житомирській області зупинили транспортний засіб марки RENAULT з ознаками порушення габаритно-вагових параметрів, водію було запропоновано проїхати до найближчого пункту ГВК“, — зазначають у пресслужбі.

Зокрема, габаритно-ваговий контроль встановив, перевищення нормативних габаритно-вагових параметрів на 11%, за що передбачена відповідальність абз. 15 ч.1 ст. 60 ЗУ “Про автомобільний транспорт” (штраф у розмірі 17 000 гривень).

До усунення вагових порушень на транспортний засіб встановлено блокувальний пристрій. Лише після усунення порушення — транспортний засіб продовжив рух. Крім того, до відповідальності буде притягнуто і вантажовідправника, за внесення недостовірних відомостей про масу вантажу до ТТН“, — інформують в Укртрансбезпеці.

newday.org.ua