Юні коростенці вибороли золото та срібло Всеукраїнського турніру з футзалу

31.01.2023
Команда ФК «Мал» (Коростень) під керівництвом Прудка Григорія Євгенійовича стала переможцем Всеукраїнського турніру з футзалу між спортсменами 2011 року народження на Кубок «МАЛА».

Змагання відбувалися 27 та 28 січня в Коростені в спортивному комплексі «Мал». Срібним призером стала наймолодша команда-учасниця турніру, – ФК “Мал”, яку тренує старший тренер Виговський Олександр Васильович. Третє місце вибороли спортсмени з ФК “Ізяслав” (Хмельницька область).

Загалом учать у змаганнях взяли 10 команд з Київської, Хмельницької та Житомирської областей, які були поділені на 2 групи по 5 команд у кожній. В результаті напружених протистоянь до півфінальних поєдинків вийшло кращі чотири команди: ФК “Ізяслав” (Хмельницька область), ФК “Бульвар” (Житомир), ФК “Мал” (Коростень) та наймолодша команда змагань ФК “Мал”-2012 (Коростень).

Юні спортсмени з Коростеня отримали також відзнаки від організаторів турніру в різних номінаціях:

▪️кращий воротар змагань: Кузьменко Роман (ФК “Мал” 2011 р.н.)
▪️кращий захисник – Семененко Дмитро (ФК “Мал” 2012 р.н.).

Призери змагань були нагороджені кубками та медалями.