Юлія Єлістратова у складі збірної України виступила на етапі Кубка Європи

21.04.2021

17-18 квітня збірна України з триатлону в складі чотирьох атлетів виступила на першому для себе офіційному міжнародному у старті сезону – етапі Кубка Європи в іспанській Мелільї з призовим фондом у 10 тисяч євро.

Повідомляє офіційний сайт федерації триатлону України.

Одразу зазначимо, що якихось надзавдань перед Юлією Єлістратовою, Віталієм Воронцовим, Мариною Кирик та Маргаритою Криловою тренерський штаб головної команди не ставив. Адже якихось тиждень-півтора тому наші атлети повернулися з тривалого підготовчого збору в Туреччині та на Кавказі, виступили на чемпіонаті України в приміщеннях і ще по суті під навантаженням відбули на Піренеї.

Якщо говорити суто про цифри та позиції, то найкращим результатом нашої команди на етапі Кубка Європи виявилося 35-те місце Юлії Єлістратової. Єдиний представник України в чоловічому заліку Віталій Воронцов показав 48-й час, Маргарита Крилова та Марина Кирик фінішували на 49-й та 55-й позиціях відповідно. Зазначимо, що окремо по своїм коронним видам українці показали доволі пристойні результати, – проте, головним здобутком для нас в Іспанії все ж таки можна назвати досвід та орієнтири на фоні результатів іменитих суперників ТОП-рівня, які дають розуміння того, над чим потрібно працювати більш посилено. Для Марини Кирик іспанський етап Кубка Європи і взагалі став першим офіційним міжнародним стартом високого статусу – тож, ми переконані, що головні міжнародні перемоги цього складу збірної України ще попереду!

Наші лідери станом на зараз далекі від оптимальних змагальних кондицій, тож етап Кубка Європи можна радше розцінювати як один з етапів підготовки до головних стартів сезону. Для Юлії Єлістратової, звісно, це будуть Олімпійські Ігри в Токіо, тоді як для Воронцова, Кирик, Крилової та решти українських збірників – підготовка та виступ на чемпіонаті Європи, який заплановано на червень.

А вже найближчими вихідними у Мелітополі має відбутися другий за ліком внутрішній старт сезону – командний чемпіонат України з триатлону серед ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ. За попередньою інформацією, на ньому виступлять чи не всі найсильніші триатлети України за винятком Єлістратової.

Читайте також: Коростенці здобули золото і срібло на чемпіонаті України з бойового мистецтва

newday.org.ua