Як відправити дитину в садочок?

20.06.2018

Приходить час, коли дитина підростає, і настає пора збиратися до садочку. Як оформити дитину в дошкільний заклад?

Насамперед батькам потрібно обрати садочок, бажано, аби був поряд будинку – для зручності, завітати у заклад і поспілкуватися з директором. Запитати у керівника про наявність вільних місць і умови зарахування дітей.

Діток до садочка набирають протягом всього року, при наявності вільних місць, на основі таких документів: заяви батьків або осіб, які їх замінюють;  медичної довідки про стан   здоров’я   дитини   з  висновком  лікаря, що  дитина  може відвідувати  заклад дошкільної освіти; довідки  дільничного лікаря  про  епідеміологічне  оточення; свідоцтва про народження.

Якщо у садочку є вільні місця, вам можуть запропонувати приводити дитину одразу, головне – підготувати всі документи. Якщо ж дошкільний заклад переповнений – потрібно звернутися в інший. Найкращий варіант – як зараз роблять батьки – це вже з народження дитини писати заяву у садочок про прийняття малечі на виховання.

При відсутності місця – не влаштовуйте скандалу, зберігайте спокій та розсудливість. Для початку з’ясуйте у співробітників, з якої причини відсутнє місце, та запитайте, як вам вчинити, щоб місце все-таки з’явилося. Варто отримати письмову відмову у прийнятті дитини до садочка. Цю відмову ви можете отримати від керівника. Зібравши всю інформацію, зверніться в місцеве управління освіти – там зобов’язані допомогти вам розібратися.

Олеся Дейнега

img1527845513