Коростенців та гостей міста запрошують долучитися до створення програми святкування Дня Міста

12.04.2019

25 травня Коростень святкуватиме своє 1314-ліття. Вже зараз коростенців та гостей міста запрошують долучитися до створення цікавої програми.

Щороку в останню суботу травня Коростень святкує свій День народження. Коростень –  історичний древлянський край з багатою минувшиною і визначними подіями. Цього року це місто на Поліссі відзначатиме вже свої 1314 років. Такою цифрою можуть похвалитися мало містечок нашої країни.

У рамках відзначення Дня міста організатори готують цікаву святкову програму. Плануються різні спортивні заходи, Свято морозива, показові виступи вихованців спортивних секцій і клубів, родинний фестиваль із забавами й конкурсами, парад візочків, віншування «золотих родин» та інші.

Також на запрошення народного депутата України Володимира Арешонкова цього дня до древлянської столиці  завітає відома українська зірка.

Організатори запрошують коростенців та гостей міста долучатися до проведення Дня міста й пропонувати цікаві ідеї, звернувшись у відділ культури до міської ради. Найкращі будуть втілені в життя!

Олеся Дейнега 

Читайте також: У Коростені напередодні Дня міста виступить український гурт «Без обмежень».

newday.org.ua

DSC_0130