Володимир Арешонков відзвітував про роботу з чорнобильцями

06.11.2019

Володимир Арешонков повідомив, що останні дні він працює виключно з чорнобильцями. Вчора в профільному комітеті обговорювали вирішення широкого спектру чорнобильських проблем.

 “Я підкреслив, що 23 законопроекти (за винятком кількох) – правові ініціативи депутатів минулого скликання були практично мертвими в освоїй основі. На жаль, у колі чорнобильців немає єдності, бо гроші держава виділяє мізерні, а кожній соціальній категорії хочеться якомога кращого фінансового забезпечення. І це правильно, заслужили і потерпілі, і ліквідатори. Хочуть виділити окрему групу ліквідаторів, які були в самому пеклі у найважчий час – у 1986 році. Думаю, це теж справедливо”, – написав нардеп на сторінці у Фейсбуці. 

Володимир Арешонков зазначив, що вчорашня широкоформатна зустріч з представниками чорнобильських громадських організацій, яку супроводжувала акція протесту під вікнами комітету, це перший крок нової влади у напрямку співпраці з чорнобильцями.

Чи почули чорнобильців? Побачимо. Минулого тижня ми внесли зміни до держбюджет у 2019 року, якими збільшили фінансування статті бюджету соціального захисту чорнобильців на 353 мільйона гривень. Це кошти на виплату компенсацій на чисте харчування, на виплату відпускних та доплат тим, хто працює в зоні, тощо. Обіцяють урядовці збільшити видатки Міністерства соціальної політики України на 2020 рік за кодом 2501200 (Соціальний захист чонобильців) на кілька сотень мільйонів. Це мізер.Моя пропозиція до проекту Держбюджету 2020 була збільшити вдвічі – до 3,8 млрд. грн. На жаль, вона не врахована“, – каже Арешонков.

Читайте також: Володимир Арешонков привітав коростенських переможців обласних змагань з футзалу

newday.org.ua

Володимир Арешонков відзвітував про роботу з чорнобильцями Володимир Арешонков відзвітував про роботу з чорнобильцями