Володимир Арешонков закликав колег-депутатів підтримати чорнобильців

20.03.2018

Народний депутат України Володимир Арешонков учора під час погоджувальної ради звернувся до керівництва фракцій щодо підтримки чорнобильських законопроектів.

Про це нардеп повідомив на своїй сторінці у Фейсбук

“Окрема моя особиста вдячність голові профільного підкомітету Ярославу Москаленку за активність та оперативність розгляду чорнобильських законодавчих ініціатив на комітеті”, – написав Арешонков.

У своєму виступі представник Житомирщини у парламенті сказав, що квітень уже не за горами, і чорнобильські громадські організації починають активне пікетування зокрема мінсоцполітики. За інформацією Володимира Юрійовича, частина з них буде оголошувати голодування.  Народний обранець наголосив, що залишаються невиконаними маса обіцянок. 

“Я дякую всім політичним фракціям. Практично всі є або учасниками, або співучасниками підготовки законопроектів. Узгодженим є на сьогодні один законопроект – 6230 – про врегулювання безоплатного харчування дітей, постраждалих від аварії на ЧАЕС. Прошу внести його до порядку денного найближчим часом, і хоча б це виконати”, – сказав Арешонков.

Володимир Юрійович є співголовою Чорнобильської асоціації народних депутатів України (ЧАНДУ), до якої входять 14 депутатів нинішнього скликання, велика кількість народних обранців попередніх скликань.

Як ми повідомляли, Володимир Арешонков є чи не найбільшим лоббістом інтересів постраждалих від ЧАЕС громадян у Верховній Раді.