Володимир Арешонков відвідав сім’ї загиблих воїнів-інтернаціоналістів

15.02.2018

Сьогодні День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Минає 29 років після виведення радянських військ з Афганістану, але живі спогади про війну, рани матерів і дружин загиблих – незагойні, не забуті їхні імена.

Учора народний депутат України Володимир Арешонков разом з керівництвом міста Коростеня та району, Ушомирської ОТГ, Коростенською міською (районною) Спілкою ветеранів афганської війни, відвідав сім’ї загиблих воїнів-інтернаціоналістів, вшанували їх пам’ять покладанням квітів та хвилиною мовчання.

Хвилюючими були зустрічі. Зі сльозами на очах рідні дякували за увагу та пам’ять про загиблих синів.

“Майже три десятиліття пройшло… Нічого не змінилось. Не стали більше цінувати життя людей, нагороджувати справді заслужених, берегти людину, її життя й здоров’я, бо саме це, як задекларовано в нашій Конституції, є найбільшою цінністю…. Сьогоднішні Герої атошники, захисники Батьківщини, на жаль, відчувають до себе таке ж несправедливе відношення, як і Герої Афганістану… І тим не менше, хочеться запевнити і атошників, і інтернаціоналістів, що справедливість є, і за нею варто боротись, а люди всі різні, і у владі теж…”, – наголошує сьогодні у зверненні до Героїв-Захисників Володимир Арешонков.

afgan

afgan1

afgan3

afgan4

afgan5