Володимир Арешонков виборюватиме гідні умови праці та оплати медикам

14.06.2018

У третю неділю червня відзначається День медичного працівника — одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

Саме тому сьогодні у РБК міста Коростеня відбувся урочистий захід, присвячений Дню медичного працівника. Привітати медичних працівників з професійним святом прибув зокрема народний депутат України Володимир Арешонков. Він подякував за віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь. Також нагородив представників медичної галузі подяками та грошовими преміями.

Народний обранець також взяв участь у заходах з нагоди Дня медичного працівника в Лугинському районі. Так само кращих представників медичної сфери Лугинщини Володимир Юрійович відзначив подяками та грошовими преміями. 

“З великою шаною і повагою ставлюся до професії лікаря, медичної сестри, дякую всім, хто самовіданно працює в галузі охорони здоров`я. Зі свого боку виборюватиму на найвищому рівні право медичних працівників на гідні умови праці та оплати”, – наголошує Володимир Арешонков.  

medyky medyky1 medyky2 medyky4 medyky5 medyky6