Володимир Арешонков подякував усім виборцям округу, які взяли участь у голосуванні
«Я хочу сьогодні подякувати всім жителям нашого округу, які взяли участь у виборах. Безперечно, хочу подякувати тим, хто підтримав мене, але водночас дякую і тим, які підтримали інших кандидатів – моїх колег. Бо ті передвиборчі програми і їх бачення розвитку наших територій – вони співзвучні моїм. Тому хочу сказати, що сьогодні, коли все завершилося, можна починати плідно працювати. Працювати над втіленням планів розвитку всього нашого округу. І такий спільний робочий процес буде нашим єднанням і визнанням того, що найважливіше – це працювати на людей, заради розвитку громади», – сказав Володимир Арешонков.
Читайте також: Протоколи по 64 округу вже у ЦВК
