Володимир Арешонков піклується про якість води на Овруччині

05.02.2018

За ініціативи народного депутата Володимира Арешонкова, було виділено 950 тисяч гривень з державного бюджету на технічне переоснащення ВНС №2 другого підйому у м. Овручі.

Народний обранець, який був присутній на відкритті, підкреслив, що покращення якості води, яка споживається населенням, визнано одним із основних пріоритетів охорони довкілля та охорони здоров’я.

Також Володимир Юрійович відвідав ДЮСШ, на капітальний ремонт якої (заміна підлоги) було виділено 180 тисяч гривень; приміщення в Овруцькій ЦРЛ, у якому планується відкрити гемодіалізне відділення.

1 лютого народний депутат України Володимир Арешонков здійснив виїзний прийом громадян у місті Овручі та селі Хлупляни Овруцької ОТГ.

Громадяни, які прийшли на прийом, звернулись з питаннями перерахунку пенсій, сплати комунальних послуг , забезпечення якісним водопостачанням, виплати пільг громадянам, які мають статус постраждалих внаслідок ЧАЕС, покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, підвезення учнів до навчальних заклідв тощо.

Народний обранець мав нагоду бути присутнім на сесії міської ради, поспілкуватись з депутатами та нагородити Грамотами Верховної Ради України людей, якими пишається Овруччина та вся Житомирщина.

areshonkov

areshonkov1

areshonkov2

areshonkov3

areshonkov4