Володимир Арешонков піклується про комфортне навчання коростенців

26.04.2019

Покрівля для школи №3 та сучасне освітлення для «Джерела надії» – народний депутат України Володимир Арешонков піклується про комфортне навчання, виховання та реабілітацію маленьких і юних коростенців.

Гарний навчальний заклад із сучасною покрівлею корпусу їдальні та спортзалу – так можна сказати віднині про Коростенську ЗОШ №3. Три місяці тривали в цьому освітньому закладі ремонтні роботи із заміни даху над спортзалом, деякими класами та їдальнею. Роботи завершилися і зараз школярі мають можливість навчатися та харчуватися у кращих умовах.

Гроші в сумі майже 500 тисяч гривень у кінці минулого року на заміну даху одного з корпусів школи №3 Коростеня надійшли з державного бюджету за сприяння народного депутата України Володимира Юрійовича Арешонкова. Днями нардеп побував у школі та поцікавився якістю проведеного ремонту. Роботи проведені ефективно.

–Питання реконструкції, модернізації, осучаснення для третьої школи є давно актуальним, – зазначає народний депутат Володимир Арешонков. – Будівля не нова. Батьки зверталися, освітяни, і ми розуміємо, що сьогодні потрібно робити комфортні умови для учнів. Задоволений, що питання із заміни покрівлі вдалося вирішити.

Цього ж дня народний депутат відвідав і Коростенський реабілітаційний центр для дітей-інвалідів «Джерело надії». Заклад давно мав проблеми із освітленням, але тепер, із гарним подарунком від Володимира Юрійовича – сучасними лампами, це питання більше не турбуватиме ні колектив, ні маленьких особливих відвідувачів закладу, де завжди живе надія.

Олеся Дейнега 

Читайте також: З нагоди 33-річчя аварії на ЧАЕС коростенські школярі створюють малюнки на асфальті.

newday.org.ua

DSC_0001