Воду в селі Грозине на Коростенщині відключати не будуть

26.03.2020

Зранку в Інтернеті мешканці селища Грозине Коростенського району висловлюювали своє обурення щодо повідомлення, що вода до їхніх квартир подаватиметься погодинно.

«До уваги всіх жителів  с. Грозине. В зв’язку з великою заборгованістю населення по комунальних платежах і неспроможністю ДКП розрахуватися за електроенергію та по податках, з 26 березня водопостачання до квартир буде подаватися почасово: з 7.00 до 9.00, з 12.00 до 13.00 і  з 18.00 до 20.00. Адміністрація Грозинського ДКП» – зміст  оголошень на будинках дуже схвилював мешканців Грозине, особливо під час карантину.

Борги за водопостачання є не в усіх, тому дехто з жителів Грозиного звернувся до голови Коростенської РДА Юрія Тарасюка. Той на своїй сторінці у Фейсбук повідомив таке:

«Сьогодні до мене звернулись жителі Грозинської сільської ради щодо можливого відключення та подачі погодинно води в Грозинській сільській раді в зв’язку із заборгованістю громадян за комунальну послугу. Повідомляю, що мав зустріч з головою сільради та керівником місцевого ДКП, на якій було визначено, що воду відключати ніхто не буде! Це неприпустимо в умовах карантину. В свою чергу хочу наголосити боржникам комунальних послуг – свої борги треба платити, адже через вас страждають громадяни, що вчасно платять комірне, і комунальні установи!».

Олеся Дейнега 

Фото: unian.uа

Читайте також: У Коростені таксі безкоштовно возитимуть медиків

newday.org.ua

Воду в селі Грозине на Коростенщині відключати не будуть