Вночі на державних дорогах Житомирщини працювали 50 одиниць техніки

24.11.2022

Мокрий сніг, дощ при температурі повітря нижче нуля градусів сприяли утворенню ожеледі та ожеледиці на покритті доріг Житомирщини. Вночі 24 листопада на державних дорогах області працювали 50 одиниць техніки та 56 працівників дорожніх організацій. Про це розповіла речниця Служби автомобільних доріг у Житомирській області Світлана Чернях-Кондрацька, передає Суспільне. 

За її словами, превентивна обробка протиожеледними матеріалами аварійно-небезпечних ділянок та повторна обробка піскосумішшю важливих міжнародних дорожніх артерій дали результат.

“Дорожнє покриття неслизьке, мокре, проїзд забезпечено у повній мірі, – каже Світлана Чернях-Кондрацька. – Працюємо далі. Сьогодні увага буде приділятися учбіччям, пішохідним переходам, автопавільйонам, зупинковим майданчикам та розворотним кишеням. Розчищаємо залишки снігу та обробляємо реагентами”.

Світлана Чернях-Кондрацька каже, що за метеопрогнозом 24 листопада очікується незначний дощ, температура повітря – від -1° до +2°С.

“Водії мають зважати на те, що мокре покриття доріг подовжує гальмівний шлях, тому потрібно дотримуватися безпечної дистанції, користуватися пасками безпеки, кермувати обережно”, – наголосила Світлана Чернях-Кондрацька.

newday.org.ua