Внаслідок ворожої атаки на Коростенщині загорівся ліс, до гасіння залучили майже два десятки спецтехніки
У результаті ворожої атаки 9 липня на Коростенщині та Київщині загорівся ліс. Загальна площа пошкоджених ділянок склала понад 1,2 гектари.
Про це повідомляє пресслужба філії “Столичного лісового офісу”.
Дослівно: “Пошкоджені насадження в Коростенському та Бориспільському надлісництвах, переважно – соснові насадження. До приїзду ДСНС пожежні команди лісівників почали гасіння власними силами, а згодом працювали разом з вогнеборцями та локалізовували осередки. Опісля на місце прибули сапери“, — інформують у Столичному лісовому офісі.
Зазначається, що до гасіння було залучено 17 одиниць спецтехніки – від пожежних авто до модулів і мотопомп.
“Групи чергували в кожному надлісництві: окремі екіпажі направлялися на обстеження ще до світанку. Усе – щоб зменшити час реагування“, — зауважують лісівники.


