Вкрав магнітолу з чужої автівки: на Бердичівщині повідомили про підозру 29-річному молодику
У Бердичеві поліцейські розшукали 29-річного молодика, якого підозрюють у причетності до крадіжки. Днями йому повідомили про підозру.
Про це інформує пресслужба Головного управління Національної поліції у Житомирській області.
Дослівно: “33-річний житель селища Гришківців звернувся до поліції із заявою про крадіжку автомагнітоли з його автомобіля. Він розповів, що ненадовго залишив незачинений транспортний засіб, а коли повернувся – виявив пропажу“, — повідомляють правоохоронці.
Зазначається, що оперативники кримінальної поліції встановили, що до події причетний 29-річний житель Бердичева. Правоохоронці вилучили у нього викрадене майно.
“Днями слідчі поліції, за процесуального керівництва Бердичівської окружної прокуратури, повідомили чоловікові про підозру у вчиненні крадіжки (ч. 4 ст. 185 КК України). Досудове розслідування триває. Підозрюваному загрожує кількарічне ув’язнення“, — зауважують у поліції.
