Віталій Бунечко зустрівся з послом Республіки Корея в Україні Пак Кічаном

19.09.2025

Віталій Бунечко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Корея в Україні Пак Кічаном.

Як інформує Житомирська обласна військова адміністрація, це перший візит посла на Житомирщину.

Під час спілкування начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук зазначили, що сьогодні Україна бореться не лише за свою свободу, а й за цінності, спільні для всього цивілізованого світу.

“У цій боротьбі ми відчуваємо потужну підтримку наших міжнародних партнерів і щиро вдячні Республіці Корея за те, що вона також не стоїть осторонь. Адже вони, маючи на своєму кордоні постійну загрозу з боку агресивного сусіда, як ніхто інший розуміють чого вартує безпека. І що найважливіше, попри такі загрози вони інвестують у майбутнє”, — підкреслив Віталій Бунечко.

Під час зустрічі обговорювалися перспективи співпраці в економічній, науковій, культурній та оборонній сферах. Особливу увагу приділили напрямкам інформаційних технологій та штучного інтелекту. Також розглянуто можливість реалізації спільних проєктів у рамках Меморандуму про співпрацю між Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України та Асоціацією виробників будівельної техніки Республіки Корея (KOCEMA), підписаного в Сеулі.

Віталій Бунечко висловив вдячність Республіці Корея за підтримку України в боротьбі за свободу та незалежність, підкресливши важливість міжнародної співпраці в умовах сучасних викликів.

Зустріч відкрила нові перспективи для розвитку двосторонніх відносин та взаємовигідної співпраці між Житомирщиною та Республікою Корея.

newday.org.ua