Відома британська акторка стала лікарем у Житомирі?

27.01.2018

Знаменитий кардіохірург, професор Борис Тодуров “став” головним лікарем Житомира. Медпрацівником із Житомира “стала” і відома акторка Меггі Сміт.

Мова про черговий фейк, який запустили Інтернет-шахраї. На сайтах читачам пропонують “унікальні” рецепти боротьби з хворобами від імені начебто лікарів із Житомира. Однак на фото, зокрема, можна впізнати відомого українського лікаря-кардіохірурга, доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України, директора Інституту серця Бориса Тодурова. Мало того, в медичні спеціалісти з Житомира Інтернет-шахраї записали навіть знамениту британську акторку Меггі Сміт, відому, зокрема, за роллю харизматичної Мінерви МакГонагалл в серії фільмів про Гарі Поттера.

Портретами відомих постатей під виглядом корисних новин прикривають рекламу сумнівних препаратів та послуг. Мета – аби довірливі читачі купили засіб, який впарюють начебто від імені авторитетних спеціалістів та медійних персон.

Подібні інформаційні підробки часто стосуються популярних телепрограм типу “Пусть говорят”. Створюються навіть сайти-клони програми, де екс-ведучий Андрій Малахов рекомендує певні препарати. Один з таких матеріалів має гучну назву “Эрнст, Малахов, средство для суставов за 1 рубль и международная аптечная мафия”. Шахраї розповсюдили в мережі історію про те, що очільник першого каналу російського ТВ Костянтин Ернст вигнав з ефіру відомого телеведучого за те, що він хотів розповісти “таємну правду”.

“МЕНЯ ВЫШВЫРНУЛИ! Я ХОТЕЛ РАССКАЗАТЬ ПРАВДУ! Это копеечное средство для суставов меняет все!”, – подають цитату начебто Малахова.

Будьте обережні, сприймаючи будь-яку інформацію. Завжди перевіряйте її за джерелами, яким точно довіряєте. Обов’язково проконсультуйтесь зі знайомим лікарем. Пам’ятайте, що у боротьбі з хворобами надзвчиайно важливо не втратити не лише гроші, а й ЧАС!

moshenniki