Відбувся Новорічний кубок Лугинського району з мініфутболу за підтримки В. Арешонкова

02.01.2019

30 грудня традиційно відбувся Новорічний кубок Лугинського району з міні футболу за підтримки народного депутата України Володимира Арешонкова.

Про це на сторінці Лугинської районної федерації футболу повідомляє Іван Шишук.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь чотири команди, команда ДЮСШ (капітан Старовойт О.), ФК “Штурм” (капітан Небелас В.), ФК “Старт” (капітан Шинкар О.) та команда “Каракум” (капітан Кузьмич С.).

У півфіналах зустрілись “Каракум” та ДЮСШ, рахунок 4:3 на користь “Каракум”, в іншому півфіналі зіграли ФК “Старт” та ФК “Штурм”, рахунок також 4:3 на користь ФК “Старт”.

У матчі за третє місце зіграли ФК “Штурм” обіграв наймолодшу команду турніру, яка складалась з учнів, команду ДЮСШ з рахунком 4:2.

Фінальний матч дійсно був бойовим, основний час закінчився бойовою нічиєю 2:2, у післяматчевих пенальті точнішою була команда “Каракум”, по пенальті рахунок 3:2 на їх користь.

Всі команди отримали від народного депутата України Володимира Арешонкова грошові винагороди в залежності від зайнятого місця, кращі бомбардири, а їх двоє Небелас В ( ФК “Штурм”) та Лукища А. (ФК “Старт”), які забили по три мячі, отримали грошові винагороди.

“Мої вітання командам, від себе особисто та учасників змагань, велика подяка В.Ю. Арешонкову за фінансову підтримку змагань. Всіх вітаю з Новорічними та Різдвяними святами, хай здоровя ніколи не підводить, а в родинах і в країні панує мир, любов і достаток!!!”, – написав Іван Шишук.

49054368_1020490291484042_6967269537817296896_n

49087671_1020490408150697_2077052729875759104_n

49623511_1020490358150702_7687166478226817024_n