Відбулось перше засідання робочої групи з напрацювання законопроектів для соціального захисту чорнобильців

17.07.2019

Сьогодні в офісі Президента України під головуванням Руслана Стефанчука – представника Президента України у парламенті, відбулось перше засідання робочої групи з напрацювання законопроектів, спрямованих на поліпшення соціального захисту чорнобильців.

До робочої групи увійшов Володимир Арешонков, як голова Чорнобильської асоціації народних депутатів України, Іван КОВАЛЬЧУК (ГО “Пожежні Чорнобиля”), Володимир БУДАНЦОВ (Асоціація чорнобильців), Анатолій МАРИНЮК – ліквідатор І категорії (ГО “Чорнобильський рух”), Яків СКОПИЧ (ГО “Чорнобильський спас”),Олександр КОВАЛЬЧУК ( Житомирська обласна ГО “Чорнобиль-Єдність-Відродження”), нещодавно нагороджений Президентом України орденом “За заслуги ІІІ ступеня”.

Головне – чуємо один одного. Цілеспрямовано не вживаю слова “поки що”, щоб не зурочити. З нашими пропозиціями погоджуються. Я запропонував у майбутньому складі уряду визначити одного з Віце – прем’єрів профільним з чорнобильських питань. У нової влади є розуміння необхідності створення державної проблеми соціального захисту та відродження територій. ПРАЦЮЄМО! Після виборів все тільки починається!”, – прокоментував Володимир Арешонков.

Фото: з особистої сторінки народного депутата

Читайте також: На Коростенщині завдяки Володимиру Арешонкову встановили нову зупинку та відкрили спортивний зал

newday.org.ua

67402063_2260794017566167_3077334996613070848_n 66909431_2260794120899490_8283710935693000704_n