Від отруєння померла 3-річна дівчинка з Романова

17.06.2020

Уранці 16 червня до Романівського відділення поліції надійшло повідомлення з місцевої лікарні про смерть дитини, яку кілька годин тому доставили батьки з симптомами отруєння. На жаль, врятувати життя 3-річної дівчинки не вдалося. Поліція у рамках досудового розслідування встановлює причини та обставини.

Повідомлення з лікарні надійшло до поліції близько 7:00. На місці події правоохоронці з’ясували, що дитину кілька годин тому привезли батьки з дому у смт. Романові зі скаргами на блювання. За їх словами, дівчинка прокинулася на світанку та попросила води, після чого їй стало зле.

На жаль, врятувати дитину медикам не вдалося. Близько 6:30 вона померла. Попередня причина смерті – отруєння невідомою речовиною.

Нині у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 115 (Умисне вбивство) КК України, поліцейські встановлюють всі обставини. Призначено низку експертиз.

Водночас правоохоронці закликають батьків подбати про безпечне дозвілля дітей. Не залишайте без нагляду та у доступних місцях отруйні та сильнодіючі речовини. Будьте вкрай обережні при роботі з хімічними речовинами під час господарських робіт. За найменших ознак отруєння – негайно звертайтесь до медиків.

Читайте також: На Житомирщині жінка вирішила кинутися під потяг із 5-річною донькою

newday.org.ua

Від отруєння померла 3-річна дівчинка з Романова