Вчителька Малинської школи стала лауреаткою конкурсу «Вчитель року»

05.03.2021
За результатами фінального етапу обласного туру вчителька трудового навчання Малинської загальноосвітньої школи №2 Бушма Леся Володимирівна стала лауреаткою всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2021» у номінації «Трудове навчання», посівши друге місце.
 
Попередньо, протягом лютого, відбувався обласний тур всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2021» у номінації «Трудове навчання». На цьому етапі брали участь 8 конкурсантів з різних територіальних громад Житомирської області.
 
Другий тур проходив у два етапи: відбірковий та фінальний. Відбірковий тур складався із двох випробувань: «Дистанційний урок» та «Дорожня карта учнівського проєкту».
 
На фінальному етапі, до якого було допущено 5 фіналістів, учасники пройшли ще два конкурсні випробування: «Методичний практикум», під час якого потрібно було розробити інтерактивні дидактичні матеріали, та провести урок у 5-9 класах. Тема уроку і клас визначалася окремо для кожного учасника конкурсу шляхом жеребкування. На підготовку була лише одна доба. Малинчанка Леся Володимирівна Бушма продемонструвала високі професійні та організаторські якості, впевненість та цілеспрямованість.