В Житомирській області за добу – 18 пожеж

24.09.2020

Вчора, 23 вересня в Житомирській області виникли численні пожежі, внаслідок спалення громадянами сухої рослинності та сміття.

Горіла суха трава в м. Новоград-Волинський, Коростень, у смт. Романів, в селах Андрушівського, Олевського, Лугинського, Новоград-Волинського, Хорошівського, Овруцького, Любарського та Черняхівського районів. Загальна площа пожеж склала 36 гектарів.

Також у Коростені, Бердичеві, Брусилові та в селах Попільнянського, Овруцького, Ружинського й Олевського районів рятувальники загасили 7 загорянь сміття на загальній площі 865 м².