В Житомирській області зареєстрували новий випадок африканської чуми свиней
Новий випадок африканської чуми свиней виявили серед диких кабанів у 70-му кварталі ДП «Білокоровицький лісгосп» Олевського району Житомирської області.
Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області.
Діагноз підтвердили в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (звіт про результати дослідження № 009477п.м./19 від 22.07.2019р.). Окрім того Державна надзвичайна протиепізоотична комісія затвердила план з ліквідації АЧС, визначила межі епізоотичного осередку, зони захисту та нагляду. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області. Вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.
Фото: www.gorodok-vlada.gov.ua
Читайте також: Які зміни чекають на пацієнтів та медиків з 2020 року
