В Житомирській області чоловік убив пенсіонерку, бо вважав її відьмою

17.04.2019

На Житомирщині зникла 80-річна жінка. Згодом її тіло із синцями на шиї знайшли неподалік села. Вбив жінку її сусід, бо вважав відьмою. Збирався вкоротити віку ще кільком жінкам, яких підозрював у заняттях чорною магією, йдеться у ТСН.19:30.

У Квітневому всі обговорюють вбивство 80-річної Марії Адамівни. Вона зникла за кілька годин перед вбивством. Пішла на пошту за пенсією і не повернулася. Рідні одразу кинулися на пошуки. “Вона не могла так просто зникнути. Думав, що якісь дітлахи чи наркомани позарились на пенсію, що вона отримала, або збила машина та десь вивезла”, – розказує родич вбитої Володимир Соловйов.

Там серед білого дня зникла 80-річна жінка. За кілька годин її тіло з синцями на шиї знайшли неподалік села. Односельчани розповіли поліції про її сварки з сусідом. Коли копи прийшли до нього, чоловік зізнався – стареньку вбив, бо вважав її відьмою. Більше того збирався вкоротити віку ще кільком жінкам, яких підозрював у зайняттях чорною магією.    

Сусіди кажуть, що бачили, як бабуся поверталася з райцентру. Додому вона так і не дійшла. Тіло жінки поліція знайшла наступного дня за кількасот метрів від села. На шиї загиблої були синці. Поруч з тілом – її сумка із гаманцем. У ньому вся пенсія – чотири тисячі  гривень. Тож версія про пограбування відпала одразу. Коли слідчі почали опитувати сусідів, то  вийшли на  48-ми річного чоловіка, який жив поруч з  бабусею.

“Він повністю визнав провину, мотивами були сварки протягом тривалого  часу“, – каже слідча слідчого управління ГУНП у Житомирській області Катерина Денисюк.

У селі розповідають, що затриманий зненавидів сусідку, бо вважав, що жінка наводить на нього порчу. Про вбивство і порчу чоловік сам розказав поліції. Вважав, що його сімейному щастю заважають одразу три сільські бабусі, зокрема, й рідна мати. “Виявилося, що він хотів вбити бабусю одну, потім другу і третю, а лише тоді він зможе одружитися. Якщо ми б не знайшли Марію Адамівну, він міг би ще вчинити вбити. Так у селі міг би з’явитися серійний убивця”, – розказує сільський голова Анатолій Олійник.

Мати чоловіка у провину сина не вірить. Натомість те, що сусідка наводила на нього порчу – підтверджує. Родичі загиблої запевняють, жодного стосунку до чорної магії Марія Адмівна не мала. “Її в селі дуже любили, вона ветеран праці, все життя проробила на хмелю“, – каже Володимир Соловйов.

Підозрюваний у вбивстві бабусі під  вартою. За навмисне убивство йому загрожує до 12 років за ґратами. Якщо психіатрична експертиза доведе його неповносправність, він буде визнаний неосудним. 

Відео можна переглянути тут.

Фото: www.atlastour.ua

Читайте також: У Коростені поліцейські оперативно розкрили вбивство чоловіка.
newday.org.ua

c312506e73843a9d194ee47d1483e8ca