В умовах майже повного блекауту перебувають північні регіони Житомирщини: Овруч, Народичі, Олевськ

24.11.2022

Внаслідок ракетних обстрілів критичної інфраструктури станом на 10:00 ранку 24 листопада без електроенергії залишаються близько пів мільйона споживачів електрики на території Житомирщини. В умовах майже повного блекауту перебувають північні регіони області – Овруч, Народичі, Олевськ. Про це розповів голова правління АТ “Житомиробленерго” Олексій Шекета, повідомляє Суспільне. 

За його словами, у Коростені електрику підключили лише до лікарень та об’єктів критичної інфраструктури.

“До кінця дня 24 листопада ситуація буде суттєво виправлена, але це теж дуже залежить від потужності, генерації електрики, якою ми можемо оперувати, – каже Олексій Шекета. – Докладаємо максимум зусиль, аби заживити підстанцію “Лісова”, щоб ми могли подати електрику на критичну інфраструктуру Овруча, Народичів – умовно кажучи, населені пункти крайньої півночі області”.

У Житомирі до електрики підключили більшість території міста, працюють котельні та водоканал. Аби збалансувати енергосистему, на території області проводять планові точкові відключення електрики.

“Є у нас, наприклад, можливість подати 20 мегават електрики – ми підключаємо споживачів, – каже Олексій Шекета. – Далі йде нарощення потужності і ми починаємо підключати нових абонентів до енергосистеми. Це дуже “тонка математика”.

newday.org.ua