В Україні новий рік розпочнеться з теплої погоди та дощів

31.12.2021

В Україні новий рік розпочнеться з теплої погоди та дощів. У новорічну ніч дощитиме на Заході, Півночі, у Центрі та Одещині. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко в Facebook.

“Протягом ранку та дня 1-го січня волога повітряна маса переміщуватиметься у східному напрямку, поступово охопить усі центральні області, Південь та Схід України, а в західних та північних областях опади вдень стихнуть. Дощ часом змішуватиметься із мокрим снігом. Фаза опадів матиме тонку грань – залежатиме від коливань температури повітря”, – сказано в повідомленні.

Сильний вітер північно-західного напрямку, до штормових поривів, у перший день 2022 року охопить більшу частину України.

Температура повітря новорічної ночі становитиме від 1 морозу до 3 тепла, у східних областях, на Полтавщині, Запоріжжі, у Дніпрі з районами -2-7 градусів, у західних областях +2+5 градусів. Вдень 1-го січня очікується +2+6 градусів, на Заході та Півдні до +8 градусів, в східних областях буде близько нуля.

Температура повітря у Києві в новорічну ніч коливатиметься близько +2 градусів, вдень 1-го січня повітря прогріється до +5 градусів. Вночі у столиці йтиме дощ, вдень опади послабнуть.

Читайте також: Які новорічні свята найбільше люблять українці – дослідження

newday.org.ua