В Овручі ремонтують дорогу державного значення М-21

28.07.2020

Розпочато роботи з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на ділянці км 46+483 – км 50+483, Житомирська область, тобто буде виконано капітальний ремонт ділянки дороги орієнтовно від центральної площі міста до села Заріччя та вздовж нього.

Роботи виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг України у Житомирській області генпідрядною організацією ПП «Автомагістраль», повідомляє Овруцька міська рада.

Вже виконано фрезерування асфальтобетонного покриття площею 4950 квадратних метрів, демонтаж існуючого гранітного бортового каменю, а також за межами міста здійснено вирізання кущів і дерев, з метою подальшого безперешкодного виконання ремонту дороги.

Також завезено залізобетонне покриття, а саме плити ПД-6, для підняття люків, задля посилення конструкції залізного люка. Передбачається заміна асфальтного покриття з відповідним облаштуванням інженерних комунікацій.

Всіх учасників дорожнього руху попереджають про можливе перекриття частини вулиці Тараса Шевченка, починаючи від центральної площі міста і далі, в бік села Заріччя.

Читайте також: На Житомирщині завершується будівництво мосту на кордоні з Білоруссю

newday.org.ua

В Овручі ремонтують дорогу державного значення М-21

В Овручі ремонтують дорогу державного значення М-21 В Овручі ремонтують дорогу державного значення М-21  В Овручі ремонтують дорогу державного значення М-21