В Олевську Володимир Зеленський представив нового голову Житомирської ОДА Віталія Бунечка

13.08.2019

12 серпня президент України Володимир Зеленський перебував з робочою поїздкою у Житомирській області.  Поїздка була присвячена головним і наболілим питанням Житомирщини – незаконному видобутку бурштину. На початку важливої наради Володимир Зеленський представив новопризначеного голову Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Івановича Бунечка та вручив йому відповідний документ.

Щиро дякую президенту України, офісу президента за мою підтримку і за призначення мене на посаду голови Житомирської облдержадміністрації, – каже Віталій Бунечко, полковник СБУ, виступаючи в актовій залі Олевської РДА перед присутніми. – Вважаю Житомирщину наймальовничішим краєм України. Моє коріння походить теж з Житомирщини. Тут у мене, в Ємільчинському районі, поховані дідусь та бабуся. Сам я вважаю себе етнічним поліщуком.

Житомирщину ми будемо розвивати надалі, закінчимо процес децентралізації. Робота Житомирської ОДА буде побудована виключно на відкритих принципах роботи, публічних принципах. Ми відійдемо від бюрократії, знищимо корупцію.

–Ми чекаємо інвесторів на Житомирщині і дамо їм найбільші преференції, –зазначає новопризначений голова Житомирської ОДА. – Робота будуватиметься на тісній співпраці з громадськістю, бізнесом. Окремо хочу сказати слова вдячності воїнам, які зараз захищають нас на Сході України, з якими я останні 9 місяців знаходився пліч-о-пліч. Слава Україні!

Олеся Дейнега

Фото: olevsk-gromada.gov.ua

Читайте також: До приїзду Зеленського підлогу міської ради в Олевську встелили зеленим килимом

newday.org.ua