В Лугинах зупинили роботу підпільного грального закладу

24.07.2020

23 липня у смт. Лугинах поліцейські Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ та місцевого відділення ГУНП в області припинили функціонування незаконного ігрового закладу у місцевій кальянній. Триває з’ясування усіх обставин.

Підпільний гральний бізнес здійснювався у незугарному приміщенні кафе-кальянної у райцентрі. Як з’ясували правоохоронці, у цьому закладі перевіреним відвідувачам надавався доступ до азартних ігор через комп’ютери, планшети та мережу інтернет.

Незаконну діяльність поліцейські Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ викрили у ході оперативно-профілактичних заходів. Виявлені обставини зафіксували працівники слідчо-оперативної групи Лугинського відділення поліції, які провели огляд приміщення.
У результаті із закладу вилучили грошові кошти, гаджети та комп’ютери, які використовувались для азартних ігор, та інші докази протиправної діяльності.

Правова кваліфікація події – ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) КК України. Розпочато відповідні перевірки для встановлення організаторів та причетних осіб до ведення нелегальної діяльності.

Читайте також: Телефонують шахраї: Нацбанк пояснив, що робити

newday.org.ua

В Лугинах зупинили роботу підпільного грального закладу