В Коростені у школі виявили небезпечних комах

25.07.2019

“23 липня на лінію “101” повідомили, що в загальноосвітній школі №2 оселилися шершні, передає zhitomir-online.com. 

У цей же день рятувальники 24 відділення 8-ї державної пожежно-рятувальної частини в спеціальних костюмах о 8 годині вечора ліквідували кубло, а місце їх скупчення обробили хімічним засобом”, – поінформували в міськвиконкомі.

Управління цивільного захисту населення облдержадміністрації нагадує: якщо поряд оселилися небезпечні комахи, намагайтесь їх уникати. У випадку їх агресивної поведінки звертайтесь по допомогу до Служби порятунку за номером “101”.

Фото: news.liga.net

Читайте також: У Коростені поліцейські вилучили у чоловіка гранату

newday.org.ua

thumbnail-tw-20180728234723-1057