Ув’язнили трьох чоловіків, які постачали наркотики у виправну колонію у Коростені
Ув’язнили трьох чоловіків, які постачали наркотики у виправну колонію у Коростені.
Про це повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.
Організував злочинне угруповання неодноразово судимий 36-річний киянин, який відбуває чергове покарання у виправній колонії. До справи залучив двох засуджених коростенців.
Організатор розробив спеціальну схему і особисто контролював усі етапи наркобізнесу. Зокрема, пошук на волі продавців «товару» та осіб, які доставляли – перекидали через огорожу виправної колонії наркотичні засоби, а також пошук покупців серед засуджених. Координували всі дії через мобільний зв’язок та додатки.
Усіх трьох чоловіків засудили до реального покарання з конфіскацією майна. Зокрема, організатора – до дев’яти років і шести місяців, двох його спільників, відповідно, до семи років і одного місяця та шести років і шести місяців позбавлення волі.
