Увага, дезінфекція води в Житомирі: як користуватися водопроводом 26–28 травня
26-28 травня КП «Житомирводоканал» проводить дезінфекцію водопровідних мереж.
Житомирська міська рада нагадує: дезінфекція триватиме з 23:00 26 травня до 24:00 28 травня.
Це важливий профілактичний захід для забезпечення якісної та безпечної питної води для мешканців.
- У період проведення дезінфекції воду можна використовувати для господарсько-побутових потреб, однак не рекомендується вживати її для приготування їжі та пиття.
- Після дезінфекції тимчасово може відчуватися запах хлору, а також можливе помутніння води чи поява осаду.
- Осад може з’являтися через зміну швидкості руху води в мережі та вплив на відкладення, які накопичуються на стінках труб.
- У разі помутніння чи появи осаду рекомендуємо відкрити кран і дати воді стекти протягом кількох хвилин.
