Уряд остаточно запровадив електронний обмін документами

05.09.2019

4 вересня   Кабінет Міністрів України схвалив рішення про остаточний перехід на електронний обмін документами. Зміни мають запрацювати уже з 1 жовтня, до того моменту державні органи повинні провести відповідні організаційні налаштування у системі обміну документами.

«Щомісяця державні органи надсилають один одному тисячі різних документів. Їх доставляють загальні та спеціалізовані поштові служби, бо це насправді тисячі документів. З 1 жовтня обмін документами відбуватиметься повністю в електронній формі. Це скоротить час на доставку і обробку кореспонденції, яка буде приходити через цифрові сервіси, а не доставлятися кур’єрами. Це перший крок до повноцінної цифровізації всього документообігу», – коментує рішення Уряду Дмитро Дубілет, міністр Кабінету Міністрів України, інформує Урядовий портал.

Фото: vgolos.com.ua

Читайте також: Кабінет Міністрів України змінив формат проведення засідань

newday.org.ua