У Коростені відбулись урочистості до Дня профспілки залізничників та транспортних будівельників України

02.08.2019

У Коростені пройшло урочисте зібрання трудових колективів та профспілок регіональної філії «Південно-Західна залізниця». А святковим гостем стала народна артистка України Наталія Бучинська. 

«Гарна традиція  напередодні відзначення Дня профспілки залізничників та транспортних будівельників України, який ми святкуємо щороку в першу неділю серпня, збиратися разом, підбивати підсумки: що вдалося зробити за рік нам всім, нашій команді. Я не розмежовую профспілку і адміністрацію – ми єдиний механізм, колектив, ми всі працюємо над однією ціллю – щоб залізниця жила, процвітала, щоб залізницею ми пишалися і щоб в майбутньому на ній хотілося працювати нашим дітям, – вітаючи колег – працівників залізниці, членів профспілок, каже директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, і додає: З нашими потужними профспілками, вірю, люди будуть захищені. Я багато спілкуюся з представниками, керівниками наших профспілок. Ми вирішуємо 99% питань, які є на часі для кожної людини, і якраз профспілки – той механізм, який дозволяє нам, як адміністрації, правильно приймати рішення, правильно робити висновки і швидко реагувати на різні питання».

4 серпня в Україні відзначатиметься традиційне свято залізничників – День профспілки залізничників та транспортних будівельників України. І з нагоди цього 1 серпня до Коростеня з’їхалися керівники, представники трудових колективів, профспілок регіональної філії Пд-Зх залізниці. Урочисте зібрання проходило в Коростенському палаці культури імені Тараса Шевченка (минулоріч в Жмеринці). Вітали залізничників зі святом директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙ, голова ДОРПРОФСОЖУ  Південно-Західної залізниці Олександр ЛОЗКО та директор з розвитку персоналу та соціальної політики АТ «Укрзалізниця» Євген КОЗАК. Цього дня було сказано багато слів привітання на адресу залізничників, висловлено побажань і вдячливих слів за згуртовану роботу на благо всіх українців. Під гучні оплески піднімалися присутні  на святкову сцену за врученнями нагород, відзнак, медалей і грамот.

А музичного святкового настрою додав всім концерт народної артистки України Наталії БУЧИНСЬКОЇ. Незабутні пісні, щирі оплески, а ще вітання іменників-залізничників від народної артистки, серед яких і Андрій ЖАБСЬКИЙ, який очолює терпрофорганізацію залізничників у Коростені.

Олеся Дейнега 

Читайте також: День профспілки залізничників і транспортних будівельників в Коростені: план заходів

newday.org.ua

DSC_0003 DSC_0004 DSC_0010 DSC_0014 DSC_0032 DSC_0046 DSC_0076 DSC_0087 DSC_0096 DSC_0103 DSC_0105 DSC_0133