Україна ділитиме країни на червону і зелену зони за новим підходом

29.07.2020

Через епідемію коронавірусу, з 1 серпня Україна буде відносити інші країни до зеленої чи червоної зони за новим підходом.

Списки будуть оновлювати раз на тиждень, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“З 1 серпня в нас починають діяти нові правила… Щодо приїзду з закордону – з 1 серпня статистика буде оновлюватися раз на 7 дні. Зараз оновлення відбувається раз на 3 дні. Також ми змінюємо показники: якщо на сьогодні ми вимірюємо кількість активних хворих у тій чи іншій країні, то з 1 серпня це буде повністю так само, як це відбувається у країнах Європи. Буде два показники, при перевищенні яких країна буде віднесена до червоної зони”, – сказав міністр, пише gazeta.ua.

Перший показник – це приріст хворих за останні 14 днів, якщо він перевищує такий приріст на території України. Другий показник – відсоток (хворих) у країні за останні 14 днів у порівнянні з минулими 14 днями, якщо він буде більше 30%.

“За такими двома показниками ми будемо це вимірювати – і раз на 7 днів складати перелік країні (червоної і зеленої зони – ред.), щоб більше прогнозовано і більш зрозумілим був для наших громадян перетин кордону. Уся ця інформація є на сайті Міністерства охорони здоров’я. Отже якщо ви плануєте подорож, подивіться цю інформацію”, – радить Степанов.

Читайте також: Укрзалізниця відновлює рух потягів “Житомир – Коростень” та “Коростень-Вінниця”

newday.org.ua

Україна ділитиме країни на червону і зелену зони за новим підходом