Учениці житомирської музичної школи посіли перше місце на міжнародному фестивалі мистецтв

24.01.2023

Дві юні житомирські музикантки посіли перше місце на міжнародному двожанровому фестивалі мистецтв «TALENTS TOGETHER 2022».

Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Анастасія та Магдалина вперше брали участь у конкурсі міжнародного рівня. Поєднує дівчат їхня викладачка — Людмила Кочевенко, яка спонукала учениць до участі у Міжнародному двожанровому конкурсі-фестивалі», – розповідає пресслужба.

Викладачка Людмила Кочевенко впевнена: перемоги на конкурсах допомагають вдосконалюватись.

«Участь у конкурсі моїх учнів — це перевірка власної фаховості, майстерності. Для мене важливо впевнитись, що ми на правильному шляху. Кожен виступ має переконати слухача, адже учні різного віку один і той же твір виконують по-різному. Перемоги на конкурсах дають впевненість, це допомагає вдосконалюватись», — коментує директорка музичної школи імені Святослава Ріхтера, викладачка класу фортепіано Людмила Кочевенко.

8 років наполегливої праці допомогли Магдалині Борщівській захопити своїм виконанням «Місячної сонати» голоси суддів із 4 країн світу.

«Нам потрібно було записати відео із виконанням. Усе вдалося із першої спроби, інших варіантів у мене не було. Про перше місце Людмила Іванівна написала мені у вечір перед новим роком, цей подарунок дуже ощасливив мене. Зараз я розумію, що можу досягати більшого завдяки наполегливій праці», — каже Магдалина Борщівська.

«Стрімкий потік» Сільванського став щасливим «квитком» для Анастасії Піцань. Із 2020 року участь в онлайн-конкурсах стала звичною, записати відео із виступом не складало труднощів.

«Це наша спільна перемога — моя і Людмили Іванівни, саме завдяки її праці я досягла такого успіху», — наголошує Анастасія Піцань.

«Музика робить нас щасливими», — кажуть Анастасія та Магдалина.

У конкурсі брало участь 99 учасників із України, Греції, Болгарії та Чеської Республіки.

newday.org.ua