У Житомирській та ще 9 областях у новорічну ніч лунали вибухи: збивали ворожі шахеди

01.01.2025

У ніч на 1 січня 2025 року (із 20.30 31 грудня) противник атакував 111-ма ударними БпЛА типу “Shahed” і безпілотниками інших типів із напрямків Брянськ, Орел, Приморсько-Ахтарськ, Крим.

Про це інформує пресслужба Повітряних сил ЗСУ. 

Дослівно: “Станом на 09.30 підтверджено збиття 63 ударних БпЛА типу “Shahed” та безпілотників інших типів у Полтавській, Сумській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Запорізькій, Житомирській,  Хмельницькій, Кіровоградській та Миколаївській областях. Через активну протидію Сил оборони 46 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені  (без негативних наслідків), ще два полетіли у росію та Білорусь“, — зазначають у ПС ЗСУ.

Повідомляється, що повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

newday.org.ua