У Житомирі врятували 22-річного хлопця, який тонув
Фахівцями міської комунальної рятувальної служби на воді було врятовано життя 22-річного мешканця Житомирської міської ОТГ. Інцидент стався вчора, 6 липня, близько 19:00 год. Причина – грубе порушення правил поведінки на воді та нехтування особистою безпекою.
Доставивши постраждалого на берег, рятувальники надали йому первинну медичну допомогу. Наразі його життю нічого не загрожує.
Читайте також: На Овруччині 18-річний хлопець врятував на річці двох дівчат
