У Житомирі Макс Кідрук презентує роман з доповненою реальністю

09.08.2019

Презентація першого роману Макса Кідрука з доповненою реальністю “Доки світло не згасне назавжди» (тег #ДокиСвітло) в Житомирі!

Коли: 11 вересня, 19:00

Де: Місцевий Навколокультурний Простір (пр. Скорульського 5, 4 п.)

Анотація: Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжальний світ завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися. Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.

Лишайтеся на лінії, стежте за анонсами! Попереду буктрейлер, уривок, плейлист і … мобільний додаток! Більше – під час презентації, передає Житомир online.

Читайте також: У Коростені відбудеться фестиваль старовинної культури “Княжий спадок”

newday.org.ua