У Житомирі судитимуть лікаря-кардіолога та посередника за продаж фальшивих лікарняних
Судитимуть лікаря-кардіолога та посередника, які організували видачу лікарняних за гроші.
Про це 4 червня повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.
“Протягом серпня 2022 — червня 2025 років лікар-кардіолог однієї з медичних установ Житомира систематично, використовуючи доступ до електронної системи охорони здоров’я та власний кваліфікований електронний підпис, видавав безпідставні висновки про тимчасову непрацездатність (лікарняні).
За це отримував кошти від «хворих». Оформлення таких документів здійснювалося без фактичних медичних показань, без проведення обстежень чи підтвердження захворювань”,— йдеться у повідомленні.
Посередником виступав працівник державної установи – він підшукував клієнтів, надавав їхні дані лікарю та пересилав на його банківську картку грошову винагороду.
Правоохоронці задокументували щонайменше 7 епізодів протиправної діяльності.
