У Житомирі розшукали сімейну пару, яка вважалася зниклою у Маріуполі

05.08.2022

З початку 2022 року житомирські поліцейські встановили місцезнаходження близько півтори сотні розшукуваних осіб. Серед них – 78 містян, які переховувалися від правоохоронних органів або ухилялися від виконання покарань за вчинені правопорушення, ще 65 – безвісно зниклі.

Про це 4 серпня повідомила пресслужба ГУНП у Житомирській області з посиланням на інформацію Житомирського районного управління поліції.

Майже щодня до поліції звертаються громадяни за допомогою у розшуку рідних та близьких, з якими вони за тих чи інших обставин втратили зв’язок. Так, зокрема, 3 серпня в Житомирі поліція розшукала сімейну пару, яка вважалася безвісно зниклою Маріуполі.

«3 серпня житомирські оперативники встановили місцезнаходження сімейної пари, яка вже тривалий час вважалася безвісно зниклою у Маріуполі. Поліцейські з’ясували, що чоловік з дружиною мали намір їхати до Житомира. Тож правоохоронцям вдалося встановити адресу теперішнього проживання вимушених переселенців і допомогти їм налагодити зв’язок з родичами», – йдеться у повідомленні.

На фото: український Маріуполь до та після російського вторгнення